Masz pytanie?

O Nas

Akademia Tenisa SPIN powstała w 1999 roku.

Założycielem jest trener tenisa Dariusz Lewandowski.
Inicjatywa powstania akademii od samego początku skierowana była do szerokiego grona dzieci i młodzieży, ale także do dorosłych mieszkańców Włocławka. Jej głównym celem jest nauka gry w tenisa ziemnego oraz doskonalenie jego techniki. Zajęcia prowadzone są we wszystkich grupach wiekowych, przez instruktorów i trenerów tenisa z Włocławka.

Początki były niełatwe. W pierwszym okresie funkcjonowania zajęcia odbywały się na kortach tenisowych przy ulicy Gałczyńskiego. Zimą zajęcia prowadzone były w sali Liceum Ziemi Kujawskiej, później w Halach tenisowych przy ulicy Celulozowej.

Obecnie zajęcia przez cały rok prowadzone są na kortach tenisowych przy ulicy Okrężnej we Włocławku oraz Lipowej w Michelinie.

Kadra:

Dariusz Lewandowski absolwent AWF Poznań, trener tenisa, uprawnienia PTR proffesional.

Instruktor lekkoatletyki, pływania, gimnastyki, piłki ręcznej. Czynny nauczyciel wychowania fizycznego

Jolanta Golasińska absolwentka AWF Poznań, instruktor tenisa , trener lekkoatletyki, instruktor pływania.

Czynny nauczyciel wychowania fizycznego.

Naszym głównym celem jest rozwój naszych podopiecznych. Dlatego przez cały czas kształcimy się na kursach i konferencjach tenisowych, które pozwalają na stosowanie w naszej pracy najnowocześniejszych metod nauki i prowadzenia treningu sportowego.

Zachęcamy do aktywnego spędzania czasu wolnego i do nauki wspaniałej dyscypliny sportu, jaką jest tenis ziemny.
Gwarantujemy, że będziecie Państwo w pełni zadowoleni z prowadzonych przez nas zajęć i treningów, a tenis stanie się nieodłącznym elementem aktywnego spędzania wolnego czasu.

  
Facebook